Něco málo o nás

Něco málo o naší  "nejen" facebookové skupině

Naše skupina je určena pro všechny z Prahy, z Brna, malých vesnic a vesniček, zkrátka pro všechny, kteří vlastní nebo chtějí mít ridgebacka! Najdete u nás spoustu fotek našich členů a jejich zrzavých mazlíčků, rady ohledně zdraví a také spoustu akcí na podporu RR SOS!!

Nepodporujeme množení a křížení RR!!!

Kdo se o Vás v naší skupině stará?

 

Jana Moravcová

zakladatelka skupiny, správce, marketing

Jana založila FB skupinu a je za ni plně zodpovědná. Rozhodně nepodporuje aktivity množíren. Pomáhá spolku RR SOS už řadu let a zajišťuje pro ně získávání financí.  Majitelkou prvního ridgebacka se stala před 17ti lety, vlastní chovatelskou stanici Rhodesian Shine. Zatím odchovala dva vrhy, v létě 2025/2026 plánuje svůj vrh C. Pracuje v marketingu a od toho se odvíjí i její koníček - obchod a kreativita.

 

Jitka Ludvíková

Grafik, fotograf, správce skupiny

Jitka patří do skupiny zakládajících členů a je dalším správcem skupiny. Majitelkou ridgebacků je od roku 2007 i když jí toto plemeno okouzlilo již mnohem dříve. V roce 2011 se jí splnil sen, stát se oficiálním chovatelem kdy založila chovatelskou stanici Legend of Africa. Prozatím má odchované 3 vrhy. V dobrém slova smyslu na vlastní kůži poznala co je žít se 6ti-členou smečkou RR. Nyní má tři RR holčičky, kterým se plně věnuje. Aktivně se pohybuje v chovu RR včetně výstav. Ve volném čase se věnuje fotografováním, grafice a malování. Do skupiny přispívá nápady a grafikou pro akce spojené s SOS RR. Nepodporuje množírny a chovy bez PP.