Doporučují nás!

REFERENCE CHOVATELŮ RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ 

Moc ráda bych poděkovala Janě a Jitce za jejich skvělý nápad a pomoc při další prezentaci naší CHS na tomto webu. Především Janě Moravcové za úžasnou pomoc v celkové inzerci, komunikace skvělá, rychlá. Odvádíte skvělou práci holky, jen tak dál. Tento web, ale i skupinku doporučuji nejen chovatelům, ale především příznivcům krásného plemene RR.

chovatelská stanice Sun of Africa
Chtěla bych moc poděkovat Janči a Jíťě za prezentaci vrhu i chovatelské stanice. Jejich práce je velice užitečná a strašně mi pomohly. Komunikaci mezi námi si nemůžu vynachválit.Ještě jednou moc děkuji za spolupráci.
chovatelská stanice Újezd nad Lesy

Rozhodne nelituji 300 Kč, které jsem investovala do možnosti prezentace mého vrhu. Děkuji celému týmu za jeho propagaci, zvětšil se tak okruh lidi, kteří se dozví o aktuálně  volných štěňatech!

chovatelská stanice z Masnerova

Opravdu přátelský přístup, vše jsme vyřešili za krátkou dobu. Nemůžeme absolutně nic vytknout! 

chovatelská stanice DRNDOG

Děkuji Janě a Jitce za možnost mít prezentaci naší CHS na tomto webu a děkuji za inzerci našeho B vrhu. Min.se inzerce dostane do širšího podvědomí více lidí, kteří se opravdu zajímají o toto úžasné plemeno. Komunikace pohodová a rychlá k mé velké spokojenosti. Určitě je dobře přes tento web inzerovat.

chovatelská stanice Ghaniyah 

Mile dámy,děkuji Vám za úžasnou prezentaci našich štěňátek z vrhu" A " a za velkou pomoc při prodeji.Opravdu jste nam hodně pomohly a Všem Vaše služby vřele doporučuji.😊

chovatelská stanice  Klenot hory Nyangani 
Chci tímto poděkovat Janě Moravcové za skvělou inzerci na stránkách chovatelů RR. Pravidelná aktualizace volných štěňat mi moc pomohla v celkové inzerci a dnes již jsou všichni moji miláčci u svých nových páníčků. Děkuji za spolupráci a všem chovatelům doporučuji

chovatelská stanice Tswana
Veľmi pekne ďakujeme za prezentáciu a neustálu inzerciu Janke a Jitke. Aj vďaka nim sme našli a umiestnili našu holčičku do NAJ rodinky v CZ. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu a vrelo odporúčame.

chovatelská stanice LeaRRina 
Ráda bych poděkovala Janě a Jitce za perfektní propagaci a zviditelnění mého podzimního vrhu. Vaše práce je užitečná, komunikace perfektní, je vidět, že to děláte srdcem. Nelituji žádné koruny, kterou jsem do propagace investovala. Díky Janě dělá jedna naše holčička radost v rodině, která o svou RR lásku přišla. Vřele doporučuji spolupráci i ostatním chovatelům. Těším se na další spolupráci!

chovatelská stanice Hannah Bohemia

Musím zde poděkovat za spolupráci a reklamu při prezentaci mého A vrhu.Jelikož nejsem zběhlá v práci na Pc , vše mi bylo vysvětleno v přátelském tónu a spolupráce byla na výbornou.Vřele doporučuji.

chovatelská stanice Od Amyleji 

Děkuji za spolupráci, byla jsem naprosto spokojená, výborná komunikace.Nemam co vytknout!

chovatelská stanice Lion's Dark 

Děkuji holkám Janě a Jitce za zviditelnění mého vrhu. Reklamu na štěňátka dělají velice zodpovědně, zajímají se o aktuální stav, komunikují. V dnešní době je dobré mít štěňátka vidět na co nejvíc místech a tady v široké komunitě majitelů ridgebacků, je to určitě na tom pravém místě. Ještě jednou holky děkuji za váš přístup. 

chovatelská stanice Wandellmere

Jana s Jitkou měly výborný nápad, když nabídly chovatelkám možnost na webu zveřejnit prezentaci svého vrhu. Také jsem této možnosti využila a nemohu říci nic jiného, než že s děvčaty byla výborná komunikace. Touto cestou děkuji za jejich práci.

chovatelská stanice Stříbrný vrch Křemešník 

Ráda bych tímto poděkovala skvělým děvčatům za smysluplnou práci,profesionální přístup, rychlou komunikaci a hlavně radou a pomocí.Výsledky jsou měřitelné a cítím zájem a cílení na výsledek, nikoliv jen udělat práci, zkasírovat a jít dál.Patří Vám velké poděkování a ráda doporučím všem. Těším se na další spolupráci

chovatelská stanice Slavkov Austerlitz

Za mne bylo vse super. Za 300,- prezentace na webu i na fb, parada. Komunikace vyborna, nadsena jsem byla z toho, ze aktualizujete stavy, kolik jaka chovka ma v konkretni dobu volnych stenatek a ze jste si dali tu praci a odprezentovane chovky s aktualnimi vrhy jste obepisovali a zjistovali informace.

chovatelská stanice AKAR AFRIKA

Velmi děkuji za propagaci mého jarního vrhu. Komunikace i prezentace chovatelské stanice i našich krásných miminek byla vzorná. Děkuji a příště Vás zase požádám o propagaci. Doporučuji spolupráci i ostatním chovatelům. Ať se Vám daří.

chovatelská stanice Hawapori

Moc rada bych chtěla poděkovat Janě a Jitce za prezentaci našeho jarního vrhu ať už na FB, Instagramu nebo webových stránkách, které jsou mimochodem velmi povedené. Velmi oceňuji přátelský přístup, rychlou komunikaci, zájem a ochotu pomoct. Velmi si toho vážím. Holky děkuji :-)

chovatelská stanice Tamoya
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Janě Moravcové a Jitce Hojzanové Ludvíkové za možnost prezentovat svou CHS Ane Simba se svým A vrhem, možnost hledat pro svá štěňátka ty nej páníčky, za vždy vstřícnou komunikaci a rychlou pomoc s fotomateriály v RR skupině. Obě dámy jsou ženy na svém místě se srdcem na dlani.

chovatelská stanice Ane Simba 

Chtěla bych zde poděkovat Janě Moravcové a Jitce Ludvíkové za skvělou práci, kterou pro naše zrzavé lásky dělají. Spolupráce s nimi při prezentaci mého vrhu byla velmi přátelská a vstřícná. Mohu jen doporučit.

chovatelská stanice Z Oderských strání 

Děkuji za prezentaci, která mi pomohla zadat jednu holčičku. Určitě to stojí za to s Vámi spolupracovat! Doporučuji! 

chovatelská stanice Tatranská Afrika

Velice děkuji za prezentaci vrhu a propagaci volných štěňátek. Oceňuji přátelský přístup a výbornou komunikaci. Doporučuji spolupráci i ostatním chovatelům.

chovatelská stanice Bonitta's Legacy 

Každý, kdo něco nabízí či nabízel a záleží mu na tom, snaží se udělat maximum. A když se jedná o živé tvorečky, tak to aspoň u nás platí dvojnásob. Moc holkám děkuji za jejich úžasnou práci, za možnost prezentace naší CHS od plánování až po prodej posledního zrzecka. Příště moc rádi téhle možnosti využijeme. 

chovatelská stanice Kwayera

Chtěla bych poděkovat za excelentní přístup a práci Janči a Jitce, které mi na svých stránkách pomohly s prezentací mého C vrhu. Děkuji za jejich čas a při příštím vrhu této možnosti určitě zase ráda využiji.
chovatelská stanice Lotus Power

Prezentace vrhu mi velice pomohla, aby se informace dostala do stejně zaměřené komunity. Ze strany Jany Moravcové a Jitky Ludvíkové bylo důležité, aby bylo vše pravidelně aktualizováno a tak se o vrh aktivně zajímaly. Mnohokrát děkuji a vřele doporučuji.

chovatelská stanice Strážce Podbezdězí 

Děkuji Janě a Jitce za prezentaci našeho vrhu. Ucelená nabídka RR štěňátek na jednom místě, kde důležitou roli hraje aktualizace stavu, je výborný nápad a skvělá služba. Moc děkuji za jejich čas a jejich práci, vřele je doporučuji ostatním a určitě i já je opět požádám o spolupráci při příštím vrhu. Moc děkuji.

chovatelská stanice Taliyah
Tímto bych Vám ráda poděkovala za vaši skvělou práci ve prospěch nás, chovatelů. Díky vaší skupině a možnosti zde inzerovat, získala moje štěňátka skvělé páníčky ♥.
Vím, že obě máte zaměstnání, o to více si cením, že svůj volný čas
věnujete této skupině. Za což vám patří obrovský dík.
Přeji vám spoustu spokojených členů, jako jsem já.
chovatelská stanice TAPIWA

Chtěla bych poděkovat Janě Moravcové a Jitce Ludvíkové za jejich práci, kterou vykonávají v RR světě. Nedílnou součástí v dnešní době je internet a jako chovatel se snažím svůj chov a své čtyřnohé miláčky prezentovat i na webu. Věřím, že správná a cílená reklama je půl vítězství 

chovatelská stanice Ta'ziah